Podpůrná skupina

Naše dobrovolnice z řad bývalých a současných sexuálních pracovnic mají převážně vysokoškolské vzdělání a několikaletou praxi v oboru. Dobře vědí, že pracovat v erotice i změnit profesi je hodně náročné. Proto už v roce 2019 založily tuto podpůrnou skupinu.

Pomáhají současným i bývalým sexuálním pracovnicím úspěšně zvládnout odchod ze sexbyznysu. Píšou pro ně informační materiály, návody a tipy, jak dokázat změnit profesi. Všechny je najdete na webu: https://www.spolekproochranuzen.cz/l/jak-zvladnout-odchod-ze-sexbyznysu-skoro-sama/.

Pomáhají ale i současným sexuálním pracovnicím, třeba zvládnout všechny ty stresy v sexbyznysu bez drog, řešit problémy s partnerem, kolegyněmi, kuplíři, agresivními zákazníky. Radí jim, jak ušetřit v době zdražování a jak neutrácet zbytečně víc, než musíte. 

Aktivity našich dobrovolnic v oblasti finanční gramotnosti jsou také uznávané experty i politiky. Ale poradí s jakýmkoliv jiným problémem, se kterým se na ně obrátí bývalé nebo současné sexuální pracovnice. 

Třeba co s násilnickým partnerem, který vám ale zároveň pomohl odejít ze sexbyznysu. Nebo jak řešit šikanu a špatné pracovní podmínky v erotickém podniku, když se chcete aktivně bránit.

Neváhejte se jim ozvat. V zájmu svého bezpečí poskytují naše dobrovolnice poradenství pouze online, protože dříve docházelo ke konfliktům s kuplíři. 

Upozornění zejména pro muže na sociálních sítích: nenabízíme zprostředkování sexuálních služeb!!! Naše klientky chápou, jaký je účel podpůrné skupiny. Pochopte to tedy prosím i vy, pánové. ;-) Děkujeme!

Podpůrnou skupinu můžete kontaktovat:

emailem: 

podpurnaskupina@seznam.cz

zprávou na Facebook: 

https://www.facebook.com/PodpurnaSkupinaProSpolecnice
Novinky z podpůrné skupiny

Jak přežít zdražování, když pracujete v sexbyznysu? Existuje jednoduchá rada, která vám pomůže, abyste neutráceli bezhlavě. Je opravdu jednoduchá, až primitivní. Ale přesto ji ne každý zná a ne každý se jí řídí.