Novinky ze spolku


Zde najdete novinky ze života našeho spolku, aktuální informace o tom, čím se právě teď zabýváme a co se nám povedlo.

Více informací najdete na našich facebookových stránkách:

https://www.facebook.com/Spolekproochranuzen/

https://www.facebook.com/PodpurnaSkupinaProByvaleProstitutky/


Napsal o nás deník Právo. Historicky by měl hájit zájmy pracujících a to taky splnil. Kromě holešovického Showparku jsme si povídali o tom, proč podle většiny prostitutek nabízejí erotické podniky lepší podmínky samoživitelkám než běžní zaměstnavatelé a jak to změnit. Naším cílem pro letošní rok je, aby se o tom dozvědělo co nejvíce zaměstnavatelů...

Naše dobrovolnice pokračují i letos v úspěšné kampani na podporu finanční gramotnosti prostitutek. Tentokrát upozornily na zvlášť odporný druh lichvářů, kteří působí zejména v Praze. Ti se zaměřují na mladé nezkušené prostitutky a vymáhají dluhy všemi prostředky, včetně vydírání.

Dnes jsme se setkali s paní ministryní Alenou Schillerovou. Je to sympatická dáma nejen na obrazovce, ale i při osobním setkání. My jsme se shodli na tom, že paní ministryně je daleko více "v pohodě" než leckterý méně významný řadový asistent, se kterým jsme se setkali. Je prostě dobrá a nepotřebuje si na nic hrát.

Dobrovolnice našeho spolku z řad vysokoškolsky vzdělaných prostitutek se rozhodly podělit o své rady a zkušenosti, jak v prostituci nezakrnět a dokázat vytvořit vlastní projekt, ať už podnikatelský, nebo neziskový. Tyto rady vám budou nabízet po celý rok 2020.