Novinky ze spolku

Už se vám stalo, že jste se sešli se sexuální pracovnicí jednou a pak už vám nebrala telefon? Jeden z možných důvodů je, že jste mohli během sexu udělat něco, co je spoustě sexuálních pracovnic nepříjemné. Je totiž hned několik praktik, na které je lepší se jich předem zeptat.

Opravdu se to stalo. Během krátké doby o nás hned dvakrát napsal časopis Vogue. To je jeden z milníků a vrcholných okamžiků asi každého spolku a každé organizace, která se snaží odvést dobrou práci.

Skoro všechny úkoly z letošního Sympozia České společnosti pro sexuální medicínu už jsou splněné. A zbývá ten poslední. Spouštíme tedy nový projekt po dohodě s odborníky, kteří se podíleli na průzkumu sexuálního chování Čechů Czechsex.