Novinky ze spolku

Část sexuálních pracovnic má obavy z toho, že v sexbyznysu zhloupnou a že by jim to mohlo zkomplikovat změnu profese. Chtějí tomu nějak předcházet. A není jich málo, které se na nás obracejí s podobnými dotazy.

Sexuální pracovnice jsou součástí české společnosti, přestože to tak nemusí vypadat. Nebo nemusí být jednoduché si to připustit. I sexuální pracovnice mají děti, rodiny, kamarády. Někde bydlí. A nežijí ve vzduchoprázdnu. Proto jsme jako spolek založený sexuální pracovnicí podnikli během povodně následující kroky:

Jsme svépomocný dobrovolnický spolek, který pomáhá sexuálním pracovnicím. A mohlo by se zdát, že povodně nejsou téma pro nás. Ale i sexuální pracovnice někde bydlí, někde pracují, mají rodiny, děti, přátele, blízké zákazníky.