Podpůrná skupina

Dobrovolnice našeho spolku z řad bývalých a současných sexuálních pracovnic mají převážně vysokoškolské vzdělání a několikaletou praxi v oboru. Dobře vědí, že změnit profesi je hodně náročné. 

Tyto ženy bojují mimo jiné s nízkým sebevědomím, partnerskými krizemi nebo předsudky jejich okolí včetně zaměstnavatelů. Při sebemenší krizi mívají chuť vrátit se zpátky k prostituci, protože tehdy byl život přece tak jednoduchý, přehledný a hned dostaly peníze na ruku.

Bojí se i toho, že kdyby selhaly a dostaly se do finančních potíží, budou už pak moc staré a neatraktivní na to, aby se mohly znovu vrátit k prostituci. I proto mají strach udělat ten zásadní krok a změnit profesi.

V tom, aby vytrvaly a dokázaly změnit svůj život, jim pomáhají naše dobrovolnice. Nabízejí jim sdílení zkušeností, postřehy ze světa bývalých a současných sexuálních pracovnic a online poradnu. 

Je to dobrá terapie i pro dobrovolnice samotné, protože psaní příspěvků jim pomáhá vyznat se v sobě, ve svých pocitech a obavách. A v neposlední řadě se musejí neustále vzdělávat, především v oblasti psychologie.

Věnují se například prevenci užívání drog v erotických podnicích, rozvoji finanční gramotnosti nebo sdílení rad, jak úspěšně změnit profesi a dokázat vytvořit vlastní podnikatelský projekt. Jejich aktivity v oblasti finanční gramotnosti prostitutek jsou také uznávané experty i politiky.

V zájmu svého bezpečí poskytují naše dobrovolnice poradenství pouze online, protože v minulosti docházelo ke konfliktům s kuplíři. Jestliže se kuplíři pokoušeli kontaktovat dobrovolnice našeho spolku a zastrašovat je, tak je to pro nás důkaz, že dělají svou práci dobře. Důsledně dbáme o jejich bezpečí.

Podpůrnou skupinu můžete kontaktovat:

emailem

podpurnaskupina@seznam.cz

zprávou na facebook: 

https://www.facebook.com/PodpurnaSkupinaProSpolecnice
Novinky z podpůrné skupiny

Jak přežít zdražování, když pracujete v sexbyznysu? Možná jste si všimli úbytku zákazníků a růstu cen úplně všeho. Spousta sexuálních pracovnic si ale kupuje hotové jídlo, ať už z nedostatku času na vaření, nebo i tak trošku z pohodlnosti. Co s tím?

Jak přežít zdražování, když pracujete v sexbyznysu? Dnes vám naopak chceme říct, jak rozhodně neušetříte. Na první pohled můžou být lákavá hotová jídla, protože jsou levnější než z restaurace a na vaření nemáte moc času. Ale možná už jste si taky všimli, že nejspíš kvůli té náloži chemie se po nich přibírá.

Sledujete nás delší dobu? Pak už možná víte, že změna stylu oblékání vám mimo jiné pomůže změnit profesi. Okolí vás (bohužel) bere víc vážně, když jste elegantně oblečené, než v krátké sukni a tričku s hlubokým výstřihem.

Jak přežít zdražování, když pracujete v sexbyznysu? Nekupujte si další jídlo jen tak z nudy nebo pro chuť. Může to znamenat úsporu v řádu stokorun denně a vaše tělo vám taky poděkuje. Nebudete tolik přibírat a budete atraktivnější pro zákazníky.