Podpůrná skupina

Naše dobrovolnice z řad bývalých a současných sexuálních pracovnic mají převážně vysokoškolské vzdělání a několikaletou praxi v oboru. Dobře vědí, že pracovat v erotice i změnit profesi je hodně náročné. Proto už v roce 2019 založily tuto podpůrnou skupinu.

Pomáhají současným i bývalým sexuálním pracovnicím úspěšně zvládnout odchod ze sexbyznysu. Píšou pro ně informační materiály, návody a tipy, jak dokázat změnit profesi. Všechny je najdete na webu: https://www.spolekproochranuzen.cz/l/jak-zvladnout-odchod-ze-sexbyznysu-skoro-sama/.

Pomáhají ale i současným sexuálním pracovnicím, třeba zvládnout všechny ty stresy v sexbyznysu bez drog, řešit problémy s partnerem, kolegyněmi, kuplíři, agresivními zákazníky. Radí jim, jak ušetřit v době zdražování a jak neutrácet zbytečně víc, než musíte.

Aktivity našich dobrovolnic v oblasti finanční gramotnosti jsou také uznávané experty i politiky. Ale poradí s jakýmkoliv jiným problémem, se kterým se na ně obrátí bývalé nebo současné sexuální pracovnice. Třeba co s násilnickým partnerem, který mi ale zároveň pomohl odejít ze sexbyznysu.

Neváhejte se jim ozvat. V zájmu svého bezpečí poskytují naše dobrovolnice poradenství pouze online, protože dříve docházelo ke konfliktům s kuplíři.

Upozornění zejména pro muže na sociálních sítích: nenabízíme zprostředkování sexuálních služeb!!! Naše klientky chápou, jaký je účel podpůrné skupiny. Pochopte to tedy prosím i vy, pánové. ;-) Děkujeme!

Podpůrnou skupinu můžete kontaktovat:

emailem:

podpurnaskupina@seznam.cz

zprávou na Facebook:

Novinky z podpůrné skupiny

Je tu nový rok 2024. Rok, do kterého vstupujeme mimo jiné (konečně!) bez jedné velmi negativní postavy českého sexbyznysu, která se dlouhé roky nejen podle našich klientek dopouštěla trestné činnosti a bezpráví na sexuálních pracovnicích.

Jak ušetřit za vánoční dárky, když pracujete v sexbyznysu? Existuje úplně jednoduchý trik, který ale pořád ještě spousta lidí nezná a nepoužívá. A to nejen v sexbyznysu.

Dámy, už dlouho se potvrzuje, že dějiny prostituce jsou jedno z nejlepších témat k hovoru se zákazníkem. Když o tom trošku něco víte, je to fakt hodně vděčné téma. Když o tom začnete mluvit, zákazník vás bude i víc respektovat. Protože pochopí, že jste si o tom asi museli něco přečíst a že si to dokážete zapamatovat.

Jak ušetřit za dovolenou v době zdražování, když pracujete v sexbyznysu? Jeden jednoduchý trik zná a používá spousta sexuálních pracovnic už dlouho. Nechte se pozvat od zákazníka jako doprovod. Výhoda je, že si aspoň teoreticky můžete užít příjemnou dovolenou a ještě za to dostat zaplaceno.