Co vám nabízíme v roce 2024

03.01.2024

Je tu nový rok 2024. Rok, do kterého vstupujeme mimo jiné (konečně!) bez jedné velmi negativní postavy českého sexbyznysu, která se dlouhé roky nejen podle našich klientek dopouštěla trestné činnosti a bezpráví na sexuálních pracovnicích. 

Celou situaci v našem oboru pořád sledujeme, a pokud by se podobní lidé v budoucnu objevili znovu, pomůžeme vám to řešit. V takovém případě se můžete obrátit buď na nás, nebo přímo na email ncoz.o2@pcr.cz. Jakékoliv násilí nebo bezpráví na sexuálních pracovnicích není v pořádku a dá se řešit. Jaké další aktivity vám nabídneme v tomto roce?

Na stránce https://www.facebook.com/PodpurnaSkupinaProSpolecnice najdete i letos úspěšnou kampaň proti konzumaci drog v erotických podnicích. Také v tomto roce vám budeme nabízet tipy, jak působit seriózně na potenciálního zaměstnavatele a dokázat změnit obor.

Máme informace od našich poradců, že nás letos můžou čekat hodně těžké časy. Proto vám budeme nabízet i tipy, jak zvládnout dlouhodobý stres bez alkoholu a drog. A k tomu taky spoustu tipů na knížky, které vás budou bavit. Určitě se dotkneme problematiky vztahů a sexu a poradíme vám, jak neutrácet zbytečně.

Na požádání vám ale pomůžeme s čímkoliv. Řadě z vás už jsme taky pomohli změnit profesi, nebo se na to připravit: https://www.spolekproochranuzen.cz/l/co-delat-pro-to-abyste-jednoho-dne-zvladli-odchod-ze-sexbyznysu-co-nejlepe/.

Zaujali jsme vás? Sledujte https://www.facebook.com/PodpurnaSkupinaProSpolecnice.

Potřebujete s čímkoliv pomoct nebo poradit? Napište nám na podpurnaskupina@seznam.cz.