Jak ušetřit, když pracujete v sexbyznysu #7

17.07.2023

Jak ušetřit za oblečení v době zdražování, když pracujete v sexbyznysu? Máme pro vás pár jednoduchých rad, které vám pomůžou nejen finančně.

1. Jezte zdravě a nepřejídejte se.

Asi jste si všimli, že sexuální pracovnice si často jen tak z nudy dají něco k jídlu, i když nemají hlad. Při sexu málokdy spálíte tolik kalorií, aby se to nijak nepodepsalo na vaší kondici. Takže pak přibíráte. Ale musíte si pak taky častěji kupovat nové, větší oblečení. Zkuste tenhle zvyk odbourat a ušetříte za nákupy oblečení. Je to těžké, ale jde to.

2. Sportujte.

Chcete si občas dopřát jídlo jen tak pro chuť a nepřibírat? Přidejte sportovní aktivity. Někdy stačí i chodit víc pěšky, třeba vystoupit o dvě stanice tramvaje dřív a dojít na privát pěšky. Je na vás, kolik času na sportovní aktivity máte. Jestli stíháte třeba běhat nebo chodit do posilovny.

3. Nekupujte si všechno oblečení, které se vám líbí.

I když třeba zatím můžete, není zkrátka moc chytré koupit si všechno oblečení, které se vám líbí na eshopu nebo v časopise. Náš trik? Z eshopu nebo z časopisu si vyberte jeden kousek za měsíc a ten si kupte. Nebudete mít pocit, že se musíte nějak hodně omezovat. A zároveň nebudete nezřízeně utrácet.

4. Nehubněte s pomocí drog.

Takové řešení se možná tak nějak nabízí, ale rozhodně není dobré. Myslíte, že si vymýšlíme? Třeba v některých hodinových hotelích můžete potkat postarší sexuální pracovnice závislé na drogách. Stačí vidět, jak vypadají. A zjistíte, že takhle opravdu dopadnout nechcete: 

https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/jak-vas-zabije-pervitin.A070405_102457_koureni_bad

Jak to řešit jinak, když nemáte moc čas na sport a nechcete hladovět, abyste si udržela váhu a zůstala atraktivní pro zákazníky? V poslední době se v sexbyznysu stále víc prosazuje živočišné uhlí jako prostředek na hubnutí. 

Spoustu lidí mimo sexbyznys to může děsit. A kdykoliv se o tom na veřejnosti zmíníme, je to hodně kontroverzní téma. Ale faktem je, že je to rozhodně zdravější než drogy. Ideální svět je jedna věc, ale realita je věc druhá. Navíc je to podobné jako s menstruační mořskou houbou. 

Gynekologové nevidí rádi ani tu mořskou houbu, ale je to pořád lepší než houbičky na nádobí, které se v sexbyznysu taky používají místo menstruačních. Je to zkrátka aspoň nějaký pokrok, když se místo drog na hubnutí postupně prosazuje živočišné uhlí. A časem se najde jiné, ještě bezpečnější řešení.


Chcete další tipy, jak ušetřit za oblečení? Sledujte naši podpůrnou skupinu.