Jak ušetřit, když pracujete v sexbyznysu #8

15.08.2023

Jak ušetřit za oblečení v době zdražování, když pracujete v sexbyznysu? Naše rada na měsíc srpen může vypadat hodně obyčejně. Ale přesto se jedná o trik, který spousta sexuálních pracovnic nezná a nepoužívá.

Chcete si koupit nové šaty jen proto, že ty staré jsou na několika místech potrhané? Typické je roztržení šatů v nějaké krkolomné pozici se zákazníkem, který má rád ženy oblečené. Však to znáte. 

Jen kvůli poškození ale není nutné kupovat hned nové šaty třeba za 1500 korun. Pokud jste zručné, můžete si je vyspravit sami. Nebo můžete vyhledat nejbližší opravnu oděvů a využít služby odborníka. 

Dokonce i v centru Prahy vás to bude stát jen několik stokorun, což je pořád méně než za nové šaty. A navíc jdete s dobou, protože právě takový přístup teď propagují módní značky všude na světě.

Tím, že poškozené oblečení hned nevyhodíte, ale vyspravíte ho, nebo vyhledáte opravnu oděvů, ušetříte opravdu hodně. A to se hodí, když je drahé všechno včetně oblečení.

Potřebujete k tomu jen pár věcí. Udržet si pořád stejnou postavu, abyste mohli nosit stejné oblečení několik let. A nekupovat moc často módní výstřelky, ale převážně kousky, u kterých tušíte, že je budete moct nosit i příští rok a nebudete vypadat zvláštně. 

Jak na to, abyste zvládli nosit oblečení několik sezón, o tom už jsme psali před časem. Další tipy najdete v článku: https://www.spolekproochranuzen.cz/l/jak-usetrit-kdyz-pracujete-v-sexbyznysu-7/.

Tak neutrácejte nesmyslně za nové oblečení, i když nemusíte. Nikdo netvrdí, že si nemůžete kupovat nové. Ale to, které stačí jen vyspravit, hned nevyhazujte. Rozhodně se to vyplatí.