Jak se vám může sexuální pracovnice "pomstít", když ji donutíte k sexu bez? Tohle by se vaší partnerce určitě nelíbilo.

31.07.2021

Ozývají se nám ženy i z jiných oborů než ze sexbyznysu a reagují na náš leták, který si vyžádaly přímo sexuální pracovnice. Najdete ho na webu: https://www.spolekproochranuzen.cz/l/na-prani-sexualnich-pracovnic-vydavame-letak-da-se-resit-po-dobrem-kdyz-si-zakaznik-chce-vynutit-sex-bez/

Nabízejí nám pomoc, radu, ptají se na podrobnosti. Podle nás pro ně není příjemná představa, že kvůli vlastní hlouposti je může jejich partner nakazit nejen HIV, ale třeba i kvasinkovou infekcí.

Pohybujeme se na erotických privátech a víme, že jí trpí spousta sexuálních pracovnic. Řeší to třeba preventivním používáním Canesten krému večer po práci, když měly ten den hodně zákazníků.

Jak reagují některé sexuální pracovnice, když mají kvasinkovou infekci a zákazník je násilím donutí k sexu bez ochrany? Některé mu to přejí, že se kvůli vlastní hlouposti nakazil. A neřeknou mu o tom. Totéž platí třeba pro genitální opar.

Ale upřímně řečeno, můžeme se jim divit? Bývají na toho zákazníka naštvané. A díky tomu mají pocit zadostiučinění, pomáhá jim to vstřebat nepříjemný zážitek. Věděli jste o tom? A dodržujete zásady bezpečného sexu?