Můžou nepříznivé podmínky v erotických podnicích zhoršovat paměť a myšlení? Odpověď je zase o něco blíž.

11.01.2023

Potvrzeno! Dlouhodobý stres při práci v erotických podnicích vám může mimo jiné zhoršovat paměť a myšlení. Zdrojem stresu jsou například nepříjemní zákazníci, napadení zákazníkem, špatné vztahy na pracovišti nebo třeba šikana ze strany vedení podniku. Došli jsme k tomu po letech praxe a po přečtení pár knížek o kognitivní psychologii.

A dnes potvrdil pan doc. Nikolai, že to opravdu dává smysl a je to možné. Teď ještě zjistit, jestli jsme nevynalezli kolo, tj. jestli už tohle nepopsal někdo před námi. A všechno pořádně ověřit s dostatečně velkým vzorkem sexuálních pracovnic, aby nás brali víc vážně.

Jasně, že je hned několik důvodů, proč pro vás prostředí v erotickém podniku není vůbec dobré a podepíše se na tom, jak vám to pálí. Nekvalitní spánek, konzumace alkoholu a drog, ne moc podnětné prostředí, kde několik let řešíte hlavně drby, chlapy a oblečení... Nic z toho vám zrovna nepřidá. Ale dlouhodobý stres může hrát roli.

Ještě musíme dodat, že podle průzkumů různých organizací má zhruba 70% sexuálních pracovnic v ČR středoškolské vzdělání a přibývá vysokoškolaček. A proč to vlastně řešíme?
Zhoršování paměti a myšlení komplikuje stárnoucím sexuálním pracovnicím změnu profese. Pomoc stárnoucím sexuálním pracovnicím je pak dražší a trvá delší dobu.

Tip na závěr? Jak tomu aspoň trochu předcházet, zjistíte na našem webu: