Vyplatí se dělat něco zadarmo? Sdílíme s vámi tipy, jak skončit s prostitucí.

17.08.2020

Pravidelně vám nabízíme tipy, jak v prostituci nezakrnět a dokázat vytvořit vlastní projekt. Co vám poradíme dnes? Najděte si aspoň hodinu nebo dvě týdně na dobrovolnickou práci.

Můžete si třeba chodit povídat s klienty domova seniorů, můžete pomáhat v charitě, lidem s postižením, nebo třeba dělat jednoduchou administrativní práci v neziskovkách zaměřených na ženy, jako je například Fórum 50% nebo Spolek pro ochranu žen.

Proč se vlastně vyplatí dělat něco zadarmo, i kdyby to byly dvě hodiny týdně? Když budete chtít jednou změnit profesi a někdo se vás zeptá, co jste dělali v posledních letech, máte co říct a už to vypadá mnohem lépe než krčení rameny.

Navíc i pár hodin dobrovolnické práce týdně vám pomůže udržet si pracovní návyky. Aspoň na pár hodin týdně budete muset opravdu udělat práci, kterou slíbíte, nebo třeba ráno vstát do práce i tehdy, když jste zrovna měli náročnou noc.

Zkrátka budete mít něco, co si můžete napsat do životopisu, na co můžete být hrdé, z čeho máte radost a co vám pomůže, abyste byli atraktivnější pro budoucí zaměstnavatele mimo obor prostituce.

Více info na fb: 

https://www.facebook.com/PodpurnaSkupinaProByvaleProstitutky/photos/a.2067967913503422/2366196440347233/?type=3&theater