Víme, co může být vůbec nejtěžší na změně profese. Dokázali byste jít skoro přes mrtvoly?

20.04.2020

Pravidelně vám nabízíme tipy, jak v prostituci nezakrnět a dokázat vytvořit vlastní projekt. Jaká je naše dnešní rada? Jděte si za svým cílem a myslete na to, že jako stárnoucí prostitutku, která nemá moc našetřeno a nemá započítané roky do důchodu, vás nečeká dobrá budoucnost.
Možná jste si způsobili problémy sami, když jste si vymysleli dokonalou historku, kde pracujete a jak děláte skvělou kariéru. Nebyla to pravda, vy jste se živili celou dobu prostitucí a teď to chcete změnit.
Kvůli tomu vaši blízcí možná nechápou, proč "vám přeskočilo" a opustili jste domnělou dobře nastartovanou kariéru. Možná vám dělají ze života peklo, vyčítají vám to, dávají vám ultimáta a používají psychický nátlak.
Vy ale musíte vydržet a jít si za svým. Uvědomte si, že nejde o to, aby si vaši blízcí mysleli, že jste v pohodě, a vy jste měli klid. Jde o to, abyste změnili svůj život, odešli z prostituce a měli lepší životní perspektivu.
A někdy je kvůli tomu prostě nutné jít si za svým, chvílemi až přes mrtvoly, sledovat svůj cíl a obklopit se třeba přáteli, kteří vás podpoří při změně profese.