Většina sexuálních pracovnic lže sama sobě, aby si zachovaly sebeúctu. Jak to funguje?

06.07.2021

Víte, že jedna z nejtěžších věcí na změně profese může být to, aby si sexuální pracovnice přiznala pravdu? Když začnete s prostitucí, vaše psychika se tomu brání a vy uvěříte tomu, že jste prostě žádoucí a že můžete "mít každého chlapa".

I když je skutečnost taková, že vás muži využívají, mnozí ve vás vidí jen kus masa a někteří vámi pohrdají. Je to ale normální, a kdyby vaše psychika takhle nefungovala, nemohli byste tuhle profesi jen tak zvládnout bez větších následků.

Často tyto ženy pochopí skutečný stav věcí, až když chtějí skončit s prostitucí, požádají své okolí o pomoc a zjistí, že se jiní lidé od nich odtahují, štítí se jich a odmítají jim pomoct kvůli jejich minulosti. Pak teprve zjistí, co si o nich většina lidí skutečně myslí.

Co doporučujeme přátelům a známým sexuálních pracovnic? Buďte trpěliví a buďte tu pro ně, až si uvědomí realitu. Ocení, když je v tu chvíli podpoříte nejen psychicky.

Nemáte předsudky vůči těmto ženám a chcete jim dát novou šanci ve vaší firmě? Sledujte naši kampaň pro firmy a neváhejte nás kontaktovat.