Únorový puč, prostituce a cílevědomost

24.02.2023

V těchto dnech si připomínáme 75. výročí komunistického převratu, který vyvrcholil  25. února 1948. Únorový puč, Vítězný únor, jak chcete vy. 

Byla nakonec Marta Gottwaldová bývalá služka, nebo bývalá prostitutka? Vtip je v tom, že minimálně za 1. republiky se to vůbec nevylučovalo, spíše naopak. Spousta služebných si tehdy přivydělávala prostitucí. 

A vůbec celé toto téma je minimálně na tři články. Mladé dívky často přijížděly do Prahy "na blind", neměly předem domluvenou službu a na nádražích už na ně čekaly kuplířky. Několik dobročinných organizací se tehdy snažilo to řešit.

Ale zpátky k Martě Gottwaldové. Nemusíte být zrovna manželka masového vraha, jako byl prezident Klement Gottwald (237 rozsudků smrti, včetně třeba jeho dlouholetého kamaráda Rudolfa Slánského). I tak by vás možná překvapilo, kolik mediálně známých žen v ČR má zkušenost s prací v sexbyznysu, dobře se vdaly a teď jsou z nich vážené občanky. 

Takže to rozhodně jde, úplně změnit způsob života. Nenechte si nikým namluvit, že vy to nezvládnete. A už vůbec neberte vážně, když vám to říká majitel podniku. Nejspíš vás chce znejistit, udržet si vás a dál na vás vydělávat. Bohužel s největší pravděpodobností k tomu má přesně tento důvod. 

Nechcete spoléhat na to, že "sbalíte" bohatého podnikatele, ideálně takového, který se k vám bude chovat slušně? Můžete využít také náš celorepublikový systém pomoci stárnoucím sexuálním pracovnicím: https://www.spolekproochranuzen.cz/exitove-programy/.

Více informací o Martě Gottwaldové: https://www.lidovky.cz/relax/lide/marta-gottwaldova-sluzka-nebo-prostitutka-ktera-to-dotahla-vysoko.A111124_222141_lide_ogo.