Tři tipy pro sexuální pracovnice, jak být chytřejší a mít větší respekt zákazníků

01.10.2022

Dámy, i když to tak vypadá, tu úvodní fotku jsme si opravdu nevymysleli. Opravdu existuje muž, který má takovéto názory. Není divu, že si jeho post hodně lidí zkopírovalo, šíří ho nejen na Instagramu a komentují. 

Nás inspiroval nejdřív k ironickému komentáři vpravo. A pak jsme se pokusili shrnout naše poznatky o tom, jak je to s tím chováním zákazníků. A o tom, jestli je pravda, že všechny naše zákazníky zajímá jen ten sex a ne to, co máme v hlavě. Jak je to tedy ve skutečnosti z pohledu sexuálních pracovnic, které na sobě pracují a vzdělávají se?

Ano, spoustu zákazníků zajímá i inteligence. Chytrá a šikovná sexuální pracovnice je pro ně často zajímavější než "hloupá" a šikovná. Když pro ty vaše zákazníky není vaše inteligence zajímavá, nejspíš jde:

a) o špatnou lokalitu, podřadný privát nebo ne moc chytrého zákazníka 

b) o zákazníka, který chce cítit převahu a nechce chytré ženy 

c) o to, že potřebujete víc číst a vzdělávat se

JAK NA TO, ABY VÁS ZÁKAZNÍCI VÍC RESPEKTOVALI, PROTOŽE JSTE SEČTĚLÉ?
1. Místo časopisů a mobilu čtěte občas literaturu faktu, třeba životopis někoho, kdo vás zajímá. Nebo něco o historii. Něco o seberozvoji. Prostě to, co vás baví. O tom všem můžete mluvit se zákazníkem.

2. Mluvte se zákazníky taky o jejich profesi. Často se od nich dozvíte hodně zajímavých informací z různých oborů a ty pak můžete použít v hovoru s jiným zákazníkem.

3. Dívejte se v televizi taky na zprávy, různé dokumenty o přírodě a o historii, nejen na seriály a romantické filmy. To všechno jsou pak témata, o kterých můžete mluvit se zákazníkem.

I mnozí zákazníci vám řeknou, že ten samý zákazník se může chovat špatně k ženě, která na něj nepůsobí inteligentně. A úplně jinak k té, která je sečtělá. Ano, skutečně ten samý muž. Myslete na to.