Tohle muselo ven. Vážně chceme namluvit veřejnosti, že to je typická máma - prostitutka?

04.06.2020

Tak tento článek v nás vyvolal emoce a ne pozitivní. Je fajn, že to někoho baví a nechce nic měnit. Taky je v pořádku, že o sobě tvrdí, že není prostitutka. Je normální, že holky z klubů se dívají svrchu na holky z privátů a holky z privátů zase na ty pouliční. Navíc se musíte nějak obhájit sami před sebou.
Ale nevydávejme prosím holky, které by to svým dcerám nerozmlouvaly, za typické prostitutky. Na erotických privátech a v eskortu se pohybujeme léta a většina samoživitelek v prostituci má strach z toho, že jejich dcery taky začnou s prostitucí. Snaží se tomu zabránit třeba tím, že jim platí kvalitní vzdělání a chtějí, aby se dobře vdaly.
Většina z nás se dívá na ty, které by v tom svým dcerám nebránily, jako na "špíny". Je to drsné, ale takhle je vnímáme. Dá se to říct i jinak, ale budeme slušné. 🤪 Má právo to takhle vidět, ale je to postoj naprosté menšiny prostitutek. Děkujeme všem novinářům, kteří mají chuť se nad tím zamyslet.

Uf, muselo to ven. Tohle bylo na nás moc. 😉

Odkaz na článek: