Prohlášení k Mezinárodnímu dni žen

08.03.2024

Při příležitosti Mezinárodního dne žen se chceme omluvit všem těm sexuálním pracovnicím, které trpí špatnými pracovními podmínkami v erotických klubech a my jsme o tom nevěděli. Jako spolek máme mnohem lepší přístup na priváty a do eskort servisu než do klubů. Museli jsme proto spoléhat na informace z jiných zdrojů, pokud jde o kluby. A ukázalo se, že ty zdroje nebyly moc dobré.

Ale protože máme zájem vám pomáhat, dostaly se k nám teď "nové", mnohem přesnější informace. Ty jsme se souhlasem sexuálních pracovnic předali Policii ČR a plánujeme další kroky, jak vám pomoct. Každý rok 8. března symbolicky přispívají sexuální pracovnice, dobrovolnice našeho spolku, jiným organizacím s podobnými hodnotami. V reakci na tyto nové informace letos přispěly 1000 korun na azylový dům s utajenou adresou.