Proč právě my řešíme sociální dopady energetické krize? Máme k tomu dobrý důvod.

07.01.2022

Nejde vám do hlavy, proč sociální dopady energetické krize řešíme my, jako spolek proti sociálně motivované prostituci a spolek založený sexuálními pracovnicemi přímo v erotickém podniku?
Důvod je jednoduchý. Prevence sociálních dopadů energetické krize je součástí prevence sociálně motivované prostituce. A hájíme tím i zájmy aktivních sexuálních pracovnic. Protože sexuální služby jsou něco, co lidé využívají, když mají peníze navíc.
Kdyby se nepodařilo předcházet sociálním dopadům energetické krize, zákazníci nebudou mít peníze na sexuální služby a to by byl až existenční problém. Snažíme se zabránit "apokalypse" v sexbyznysu, ale máme i dva exitové programy pro sexuální pracovnice, které chtějí změnit profesi. Takže plníme své povinnosti po všech stránkách.
A je to v zájmu všech lidí z byznysu, kteří prodávají něco, co si zákazníci dopřávají pro radost, když mají peníze navíc. Jakmile lidé přestanou utrácet za sexuální služby, tak to bude v době, kdy už budou mít problémy i všichni ostatní lidé z byznysu.

Držte nám palce, ať uhájíme zájmy vás všech! ❤