Proč jsou drogy náš největší nepřítel? My v tom máme jasno.

18.11.2020

Na co si dát pozor, když chcete skončit s prostitucí a začít třeba podnikat? Možná se opakujeme, ale nefetujte a alkohol si dejte jen tak pro chuť. Nebudeme vám radit, ať si nedáváte ani jednu skleničku, protože to v erotických podnicích dost dobře nejde.
Ano, s prominutím s "vyfetovaným" mozkem dobrý projekt nevymyslíte, pokud tedy nepomýšlíte na velmi rizikovou kariéru drogové dealerky. A ano, za drogy považujeme i příležitostný kokain a marihuanu.
Nejenže pod vlivem drog nedokážete vymyslet kvalitní projekt, ale ani dost pravděpodobně nebudete moct využít pomoc vašich zákazníků. Ti si totiž neváží prostitutek závislých na drogách a nejspíš jim nenabídnou ani pomoc se změnou profese. O tom něco víme. Vyslechli jsme si hodně komentářů zákazníků prostitutek o "fetkách" a o tom, jak je dobře, že my jsme tomu nepropadli.
Dámy, vyhněte se drogám (jediné "povolené" je kafe) a nepřehánějte to s alkoholem. Pak vám to bude myslet a spousta zákazníků vám poradí, jak dotáhnout váš projekt do konce.