Přispěli jsme na obědy pro lidi bez domova

28.10.2020

Dvakrát ročně přispíváme symbolickými částkami jiným organizacím, které mají podobné priority jako my, a to při příležitosti 28. října a 8. března. V minulosti jsme podpořili například azylový dům Gloria nebo projekt Magdala.

Možná jste zaznamenali výzvu Bistra Střecha, které se potýkalo s nedostatkem financí na tzv. zavěšené obědy určené pro lidi bez domova. Dávno pryč je doba, kdy bezdomovectví hrozilo hlavně těm prostitutkám, které jsou v pokročilém věku a nemají naspořeno.

Jak můžete na obědy pro lidi bez domova přispět i vy? Stačí si v Bistru Střecha přiobjednat ke své objednávce Zavěšený oběd za 120 Kč. Další způsob je tam pravidelně chodit obědy a sbírat razítka. Přispívat můžete také přes účet, kam do poznámky napíšete "zavěšené obědy" - 2001316751 / 2010.

Proto jsme přispěli symbolických 1000 korun na tento projekt. I vy si od nich můžete nechat dovézt něco dobrého. Třeba tento guláš, který je skoro k nerozeznání od hovězího. 😋 K objednávce můžete přidat i zavěšený oběd pro někoho v nouzi.

A proč právě těch 1000 korun? Je to nejčastější hodinová sazba za klasické služby na pražských erotických privátech.