Poskytli jsme leták všem vysokým školám v ČR

05.02.2022

Jak funguje demokracie v našem spolku? Sexuální pracovnice vytvoří leták, který informuje o jedné z mnoha nevýhod prostituce pro absolventky vyskokých škol. Pošle ho předsedovi našeho spolku. Pan předseda ho schválí. A za pár hodin ho mají k dispozici všechny vysoké školy v republice. Důležitý je obsah letáku a taky iniciativa, ne technická dokonalost.

V čem je nebezpečí takovýchto studentských brigád? Podle různých průzkumů hledá až 20% vysokoškolských studentek brigádu v sexbyznysu. Často studium nedokončí, a pokud ano, často nevykonávají vystudovaný obor, ale zůstávají v sexbyznysu. To se snažíme měnit k lepšímu a sdílet zkušenosti, co vše je v tomto oboru čeká, kromě zdánlivě snadného výdělku.

Měli byste radost z toho, že sexuální pracovnice po letech praxe v oboru dokáže díky vaší péči vymyslet a vytvořit něco užitečného? My tedy radost máme.