Orgasmus u sexuálních pracovnic a jak ho poznám

11.12.2022

Je možné, aby měla sexuální pracovnice nepředstíraný orgasmus? Jak to poznám? A na čem to závisí? Sexuální pracovnice může mít nepředstíraný orgasmus, i když jako zákazníkům se vám to může zdát nepravděpodobné.

Spolek pro ochranu žen byl původně založen přímo sexuální pracovnicí na jednom z pražských erotických privátů. A právě naše zakladatelka tvrdí, že za dobu jejího působení na "domovském" privátě poznala asi jen dvě ženy, které si neužívaly sex a neměly orgasmus aspoň s některými zákazníky.

Kdyby někdo zkoumal situaci na všech privátech, bilance by byla asi trochu horší. Ale pozor na statistiky. Před pár lety byla zveřejněna statistika jiné organizace, která se zabývá prostitucí v ČR. Mimo jiné z ní vyplývalo, že naprostá většina sexuálních pracovnic nemá orgasmus se zákazníky. Jenže my víme, že to tak zdaleka není. Právě proto, že jsme s nimi v přímém kontaktu a naše zakladatelka pracovala na erotickém privátě.

Není ale chyba té organizace, že statistika byla zkreslená. Ty ženy prostě nechtěly říct pravdu. Jako Spolek pro ochranu žen nemáme ambici zveřejnit jinou statistiku. Protože tušíme, že by byla taky zkreslená, jen možná jinak.

Jak to tedy je podle našich zkušeností z terénu? Závisí to na třech věcech.

1. Filozofie podniku

Může se stát, že vedení podniku tlačí na sexuální pracovnice, aby byly chladné a neužívaly si sex se zákazníky. Jsou podniky, kde je cokoliv jiného vnímáno jako neprofesionální chování. Ta žena, která má orgasmus se zákazníkem, to pak nepřizná ani kolegyním, ani vedení. Aby ji za to nekritizovali. Často taky přijme filozofii podniku za svou, chová se odtažitě a sex si neužívá. Asi každý, kdo navštěvuje erotické podniky častěji, už někdy měl takový zážitek.

Na druhou stranu jsou podniky, které si zakládají na tom, že jejich "zaměstnankyně" si sex užívají a minimálně občas mají i nepředstíraný orgasmus. Takové ženy se za to nestydí ani před "kamarádkami". Stává se, že pracovnice z jednoho podniku si mezi sebou předávají info o tom, který zákazník je šikovný.

Někdy si tak potvrzují přátelské vztahy v kolektivu. Přenechají třeba kolegyni na jeden večer zákazníka, o kterém vědí, že je šikovný. Aby si užila orgasmus i ona. Z tohoto pohledu jsou na tom nejlépe ty ženy, které pracují samy na sebe. Je jen na nich, jestli si chtějí sex užívat a mít aspoň občas orgasmus. Protože jak víme, často je slyšet přes dveře nebo přes zeď. A statistika, jak to vypadá ve všech erotických podnicích v ČR? Tu necháme bez komentáře. Už víte proč.

2. Její přístup "k věci"

Možná má přítele, a kdyby měla orgasmus se zákazníkem, měla by pocit, že svého přítele podvedla. Pro spoustu lidí je to nepochopitelné. Ale většina sexuálních pracovnic uvažuje jinak. Sex se zákazníkem je pro ně práce, sex s přítelem je z lásky. Chtějí ty dvě věci jasně oddělit.

Řada z nich to řeší tak, že nechtějí mít orgasmus se zákazníkem. Aktivně se tomu brání a někdy jim pomáhá psychika, která jim to prostě nedovolí. Jiné to ale neřeší a užívají si orgasmus, kdykoliv je příležitost. Třeba se zákazníkem. I tohle je hodně individuální.

Spousta sexuálních pracovnic se nechce ani líbat. Proč vlastně? Některé si to schovávají pro partnera. A některé se nechtějí líbat proto, že mají špatné zkušenosti. Hodně zákazníků, kteří vyžadují líbání, to totiž úplně neumí. Nelíbí se vám představa, že vám někdo úplně cizí s prominutím slintá do pusy? A třeba i několikrát denně?

A to je přesně ten důvod, proč spousta sexuálních pracovnic začne odmítat líbání s jakýmkoliv zákazníkem. Tak si to neberte osobně. Buď má přítele, nebo třeba jen špatné zkušenosti. Ale zpátky k orgasmu.

3. Psychická pohoda

Asi jste si všimli, že většina žen dosáhne lépe orgasmu, když se cítí bezpečně a pohodlně. Jak dosáhnout toho, aby sexuální pracovnice měla orgasmus? Když tedy chce? Snažte se s ní navázat kontakt. Buďte sympaťák, pohodář, buďte milý. Zeptejte se jí, které pozice jí vyhovují. Když se bude cítit nepohodlně, bude pro ni těžší dosáhnout orgasmu.

Neměla by být v napětí, co se stane za chvíli. Jestli třeba nezkusíte nějakou praktiku, kterou předtím odmítla. Měla by vám zkrátka věřit a být uvolněná. Buďte trpěliví. Některým sexuálním pracovnicím trvá desítky minut dosáhnout orgasmu, přestože chtějí.

Taky může pomoct, když nebudete používat sliny místo lubrikantu. Spoustě sexuálních pracovnic to totiž připadá nechutné. A jakmile jim plivnete do rozkroku, je po vzrušení. Říkáte, že klasický lubrikant nechutná dobře? Zkuste speciální lubrikanty na orální sex. Když chcete být oblíbený zákazník, můžete si ho i koupit sami a nosit ho s sebou.

Co je na tom nejlepší? Z velké části záleží na vás, jestli sexuální pracovnice dosáhne orgasmu právě s vámi. Ano, je to velká výhoda, že jako Spolek pro ochranu žen jsme v přímém kontaktu s nimi. Tohle všechno se od nich dozvíte, jen když vám důvěřují.

Jak ale poznáte nepředstíraný orgasmus? Někteří zákazníci sexuálních pracovnic (a nejen oni) tvrdí, že se to poznat nedá. Každopádně Google k tomu říká toto: "Jak poznat orgasmus u ženy: nejlépe lze ženský orgasmus poznat u orálního sexu, neboť krátce před orgasmem se klitoris značně zvětší, zbarví do fialova a pak se rychle schová zpět pod předkožku. Většina žen se rovněž při orgasmu nekontrolovatelně třese a chvěje".

Dá se něco z toho jen předstírat? To už necháme na vás.