Nejčastější pohlavně přenosné nemoci a jak je poznat u zákazníka

27.05.2023

Možná už jste viděli náš informační web, který pomáhá sexuálním pracovnicím řešit jejich nejčastější problémy. Jsme pravidelně v kontaktu s většinou sexuálních pracovnic v ČR, zejména na privátech a v eskort servisu. Díky tomu najdete na tomto informačním webu témata, která sexuální pracovnice reálně řeší. A spoustu užitečných informací. Odkaz na něj: https://www.spolekproochranuzen.cz/pro-klientky/.

Chceme jim pomáhat, aby dokázaly aspoň částečně poznat příznaky pohlavně přenosných nemocí u jejich zákazníků. Může se stát, že zákazník o nákaze ví, ale je nezodpovědný, nebo ji může šířit záměrně. Také se běžně děje, že sexuální pracovnice upozorní zákazníka na možný zdravotní problém a ten ho začne řešit. Některé zdravotní problémy můžete u zákazníků odhalit i díky neobvyklé barvě spermatu: https://www.vimax.cz/barva-spermatu/.

Velký problém je v ČR i to, že naprostá většina zákazníků vyžaduje orální sex bez kondomu. Většinou si vůbec nenechají vysvětlit, že je rizikový. Proč to ale nezkoušet, dokud to nepochopí? Je to přece naše zdraví.  

Chtěli jsme vám na informační web dát jen odkaz na nějaký web v češtině, kde by byly jednoduše popsané viditelné příznaky pohlavně přenosných nemocí u zákazníků. Abyste mohli chránit sebe i zákazníky. Ale odborníci nám sdělili, že žádný takový web v češtině neexistuje. 

Když nám cokoliv v ČR chybí, na nic nečekáme a napravíme to co nejdřív. A přesně to jsme udělali i teď. Tento článek i všechny odkazy v něm vytvořila přímo sexuální pracovnice. Možná tedy nejsou technicky dokonalé, ale rozhodně velmi cenné. 

Níže v tomto článku najdete informace o nejčastějších pohlavně přenosných nemocech a jak se projevují u zákazníků. Tak na sebe dávejte pozor, používejte kondom a zkuste si to prosadit i při orálním sexu. Jednou se to čeští zákazníci přece naučí (tedy snad).

A NA ZÁVĚR TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!!! 

Při pozorném čtení zjistíte, že většina pohlavně přenosných nemocí se u zákazníků navenek neprojevuje vůbec nijak, až na několik málo nemocí jen v určitých stádiích. Zkusili jsme to použít jako argument, když zákazník trval na sexu bez ochrany (ano, tento typ zákazníků známe asi všichni). 

Z nějakého důvodu je to pro velkou část těchto zákazníků konečně argument, aby si nasadili kondom. Podle některých mužů proto, že si mysleli, že "nakaženou" ženu poznají na první pohled. A tím je dost pravděpodobně vyvedete z omylu. 

Hádáte se se zákazníkem, který tvrdošíjně odmítá použít kondom a trvá si na svém? Řekněte mu o tomto článku. Řekněte mu, že většina pohlavně přenosných nemocí se nedá navenek poznat vůbec nijak. Máte velkou šanci, že to pochopí a přestane naléhat. Rozhodně se to vyplatí zkusit.

Chcete mít jistotu, že se všechno obešlo bez následků? Na našem webu najdete rozcestník míst ve všech regionech ČR, kde se můžete nechat bezplatně otestovat na pohlavně přenosné nemoci: https://www.spolekproochranuzen.cz/l/moznosti-testovani-na-pohlavni-choroby-ve-vsech-regionech-cr/.

syfilis

https://www.spolekproochranuzen.cz/l/jak-poznat-syfilis-u-zakaznika/

kapavka

https://www.spolekproochranuzen.cz/l/jak-poznat-kapavku-u-zakaznika/

HIV

https://www.spolekproochranuzen.cz/l/jak-poznat-hiv-u-zakaznika/

chlamydie

https://www.spolekproochranuzen.cz/l/jak-poznat-chlamydie-u-zakaznika/

kvasinková infekce

https://www.spolekproochranuzen.cz/l/jak-poznat-ze-zakaznik-prenasi-kvasinkovou-infekci/

trichomoniáza

https://www.spolekproochranuzen.cz/l/jak-poznat-trichomoniazu-u-zakaznika/

genitální opar

https://www.spolekproochranuzen.cz/l/jak-poznat-genitalni-opar-u-zakaznika/

žloutenka typu B

https://www.spolekproochranuzen.cz/l/jak-poznat-zloutenku-typu-b-u-zakaznika/