Kdo mohl za problémy sexuálních pracovnic v době Nečasovy vlády? Přinášíme jiný pohled na věc.

24.09.2021

Podle mezinárodně uznávaného profesionálního vyjednavače Jana Řeháka máme vždy kritizovat myšlenku, ne oponenta samotného. Ale teď fakt nevíme, jak to udělat. Takže prostě jen tlumočíme.
Naše koordinátorka Zdeňka Pecharová měla před dvěma dny velmi zajímavý rozhovor se skalním voličem TOP 09. Je to stavební inženýr 60+ a má přehled.
Mluvil o tom, že za jeden vážný problém z dob Nečasovy vlády nemůže "Kalousek", ale naši předchůdci a současní oponenti. Tehdejší vláda totiž zvýšila DPH. Zákazníci sexuálních pracovnic měli méně peněz "na zábavu".
Sexuální pracovnice ze strachu snižovaly ceny. A zároveň měly vyšší výdaje úplně na všechno. Takže zvýšení DPH hodně zkomplikovalo život sexuálním pracovnicím a může za to "Kalousek", aspoň jsme si to vždycky mysleli.
Zmíněný sympatizant "topky" ale řekl svůj pohled na věc. Nemůže za to "Kalousek", ale nečinnost organizací, které tehdy měly pomáhat sexuálním pracovnicím.
Ty podle něj měly dělat osvětu a říkat sexuálním pracovnicím, ať nezmatkují a nechají ceny stejné. Že muži tyhle služby potřebují a prostě budou muset zaplatit. Že mají vydržet a dříve nebo později se to "přežene".
Jen podotýkáme, že náš spolek se začal formovat v roce 2015 a oficiálně vznikl o rok později. Takže za námi by tenhle průšvih nešel. Co vy na to, dává to smysl?