Je prostituce zlatý důl i ve vyšším věku? Tohle vám kuplíři neřeknou.

07.09.2021

Jak je to s financemi, když odejdete ze sexbyznysu? Příjmy sexuálních pracovnic klesají s věkem, s tím, jak jsou okoukané, a taky kvůli celkovému opotřebení organismu.
Když změníte profesi a najednou máte pevný měsíční plat, musíte se naučit, že tato částka je konečná a už víc nedostanete. Musíte si tedy umět spočítat příjmy a výdaje, abyste vyšli s penězi až do příští výplaty. Věřte, že po letech v sexbyznysu se to velká část těchto žen musí znovu učit.
Co je ale velká výhoda pevného měsíčního platu? Když pracujete mimo sexbyznys, není váš příjem většinou závislý na tom, jak moc jste atraktivní pro muže. Není závislý ani na tom, jestli se zrovna hraje fotbal (pokud nejste majitelka hospody).
Když pracujete v sexbyznysu, nikdy nevíte, kolik si ten měsíc vyděláte. A když jako stárnoucí sexuální pracovnice vyděláváte i méně než 20000 korun měsíčně, tohle už vás zajímá.
Když pak změníte profesi, máte prostě jistotu, že každý měsíc dostanete na účet pevně stanovenou částku a můžete s ní počítat. A to je pro spoustu žen s prostituční minulostí velká změna k lepšímu.
Chcete vědět víc? Sledujte naši kampaň pro firmy.