Jde se živit prostitucí a přitom mít fungující vztah? Naše dobrovolnice v tom mají jasno

07.03.2020

Zítra je Mezinárodní den žen a my vás informujeme o tom, proč prostituce není dobrá práce pro ženy. Přemýšleli jste někdy o tom, jak se daří prostitutkám v partnerských vztazích?
Řada prostitutek vám řekne, že správný chlap nesmí prostituci u své partnerky tolerovat. Má ji postavit před hotovou věc - buď skončí s prostitucí, nebo se s ní rozejde. Rozhodně to nemá tolerovat, podporovat nebo se od ní dokonce nechat sponzorovat.
Bohužel jsou i velmi chudé rodiny, kde žena začne s prostitucí se souhlasem partnera, aby přispívala do rodinného rozpočtu. To je ale extrém a pravidla světa prostituce mluví jasně, váš partner vás v tom nesmí podporovat.
A co když narazíte na partnera, který vám prostituci toleruje? Riskujete, že vám to při první příležitosti vyčte, třeba v hádce. Nebo může mít spoustu dalších negativních vlastností, například není moc pracovitý, má rád alkohol nebo má sklony k domácímu násilí.
Pak jsou i muži, kterým to nevadí, vítají to a vzrušuje je, že máte několik sexuálních partnerů denně. Jenže u nich zase hrozí, že jsou mimo realitu a klidně se zmíní třeba před vašimi rodiči, dětmi nebo přáteli, že se živíte prostitucí. A jak víte, většina prostitutek chce svou profesi tajit.
Takže buď svou profesi před partnerem úzkostlivě tajíte a jste v permanentním stresu, nebo zažíváte doma peklo, nebo si řeknete, že vám to za to vůbec nestojí, a jste radši sama. A kdo by chtěl prožít celý život sám?
Jak se dá tomu všemu vyhnout? Jedině tak, že vůbec nezačnete s prostitucí.