Jak ušetřit, když pracujete v sexbyznysu #10

21.10.2023

Jak ušetřit za dovolenou v době zdražování, když pracujete v sexbyznysu? Jeden jednoduchý trik zná a používá spousta sexuálních pracovnic už dlouho. Nechte se pozvat od zákazníka jako doprovod. Výhoda je, že si aspoň teoreticky můžete užít příjemnou dovolenou a ještě za to dostat zaplaceno.

Jaké jsou nevýhody? Možná už jste taky zjistili, že spousta zákazníků o tom jen tak mluví. Mluví sice o tom, jestli s nimi pojedete na dovolenou, ale nakonec se neozvou. Ptají se takhle i vašich kolegyní, nebo o tom prostě jenom tak mluví a nemyslí to vážně? Těžko říct. Zkrátka se to občas děje.

Je taky lepší jet hlavně na zahraniční dovolenou se zákazníkem, kterého už nějakou dobu znáte. Ideálně s takovým, kterého znáte už delší dobu, je slušný, seriózní a nemáte pocit, že vám na dovolené s ním může něco hrozit. Vypadá to jako ze špatného filmu, ale když to podceníte, může vám hrozit třeba násilí nebo obchodování s lidmi.

Všechno dobře zvažte a buďte opatrné. Ale je to jedna z možností, jak nemuset platit za dovolenou v ČR nebo v zahraničí.