Jak teď najít kontakty na erotické priváty, masáže a eskort servis

12.10.2023

Asi už jste zaregistrovali, že Policie ČR vypnula erotickou inzerci na webu sex.cz. Pan majitel se v posledních letech podle řady zákaznic tak trochu utrhl ze řetězu.

A bohužel podle policejních postupů bylo nutné vypnout i web, když se měla situace kolem pana majitele vyřešit. Bližší info: https://www.lidovky.cz/domov/andrej-anastasov-sex-cz-novinar-eroticka-seznamka-rozhovor-spolek-pro-ochranu-zen.A231012_191834_ln_domov_rkj?zdroj=LN_otvirak.

Tyto jasně dané postupy vám za normálních okolností zajistí, že v ČR nepanuje totální anarchie a vy přesně víte, co si k vám policie může a nemůže dovolit. Bohužel ale podle těch postupů nebyla cesta, jak řešit údajně velmi zajímavé praktiky pana majitele a zároveň nechat web spuštěný.

Nešlo změnit postup kvůli tomu, že se jednalo o nás. Bohužel proto, že takto by pak mohl chtít výjimku vlastně kdokoliv. A na to nemůže být v ČR žádný prostor už jen proto, aby stát dokázal zakročit proti podobným lidem.

Jak se můžete dočíst právě v článku na Lidovkách, bohužel se nepodařilo zatknout pana Anastasova za to, co dělal svým zákaznicím. Proto taky šlo jeho zatčení úplně mimo nás. Nevěděli jsme o tom, že o pár hodin později ho zatknou a web vypnou.

A musíme na to teď reagovat stejně jako vy. Ano, bylo by lepší, kdyby se to tenkrát povedlo. Kdyby některá z obětí podala trestní oznámení a vše bylo koordinované. Kdybychom měli předem připravený nový web. Ale to se nestalo, už se s tím nedá nic dělat. Jdeme tedy řešit situaci, která je.

Jak teď najít inzertní portál, když hledáte erotický privát, eskort nebo masáže? Úplně stačí použít Google, případně jiný vyhledávač. To určitě zvládne většina zákazníků. Tam najdou během několika minut na předních pozicích většinu "nových" portálů, včetně těch momentálně nejpoužívanějších.