Jak prostituce ovlivní vaše vztahy s rodinou a přáteli? Zjistěte víc v naší kampani.

01.03.2020

Začátkem března je ta správná doba mluvit o tom, proč se ženám do budoucna vůbec nevyplatí začínat s prostitucí. Prostitutky s vysokoškolským vzděláním se rozhodly mluvit o něčem, co by měly feministky řešit nejen na MDŽ. Ale část z nich se tématu prostituce bojí tak moc, že raději zavírají oči.
Chtějí vás vaši rodiče navštívit v práci? Nebo třeba vaši kamarádi, spolužáci, sourozenci? V České republice je to docela běžná praxe a za normálních okolností je to fajn. Jenže jako prostitutka si to nikdy nemůžete dovolit a musíte si pořád vymýšlet výmluvy, proč to nejde.
Někteří pasáci tvrdí, že dnešní prostitutky se za svou práci obecně nestydí, dokonce se s ní chlubí. Není to pravda. Tito pasáci se jenom snaží "holky" co nejvíc dehonestovat a ze sebe udělat zachránce žen, které by stejně nic jiného nezvládly. Tak to ale není.
Nestydí se za to zpravidla jenom ženy z rodin, kde se prostituce dědí nebo kde je velmi špatná ekonomická situace. Jenže většina dnešních prostitutek má maturitu nebo vysokou školu a nepocházejí z jakési "spodiny společnosti", naopak z běžných rodin. Po celou dobu práce v prostituci se tedy budete muset bát toho, že vás vaši blízcí budou chtít navštívit v práci.
A to nemluvíme o tom, že si těžko budete moct vyrazit s kamarádkou na drink, pokud se i ona neživí prostitucí. Vy pracujete třeba večer a ona má volno, nebo naopak. Prostě nenajdete společný termín. A když ano, o čem můžete s kamarádkou mluvit? Nemůžete jí vyprávět vtipné historky z práce, ani to, kdo vás zrovna naštval nebo vám ublížil. I proto mají prostitutky obvykle tak málo přátel mimo "svůj obor" a ztrácejí kontakt s normálním světem.
Jak se tomu dá vyhnout? Prostě řešit finanční problémy s rozumem, ne prostitucí.

Více zde: