Jak podpořit vaše oblíbené podniky a zároveň neutrácet bezhlavě? Máme pro vás řešení.

04.06.2020

Jak neutrácet za zbytečnosti a našetřit si co nejvíc peněz? Nedávno jeden zákazník řekl zajímavou věc. "Kašli na podporu hospod. Oni ti taky nepomůžou, když nebudeš mít peníze."
Asi na tom něco je. Ale co když přesto chcete podpořit vaši oblíbenou restauraci, bar nebo kavárnu? A zároveň nechcete bezhlavě utrácet a chcete myslet i na sebe?
Klidně navštivte všechny své oblíbené podniky a podpořte je konzumací, ale ne všechny najednou během několika dní. Myslete na to, že by vás to stálo hodně peněz a že ještě pořád nevíme, jak na nás dopadne ekonomická krize. Takže se vyplatí utrácet s rozmyslem.
Naplánujte si, že každý týden navštívíte třeba jeden nebo dva vaše oblíbené podniky. Do měsíce určitě stačíte obejít všechny, zbavíte se "absťáku", který možná cítíte po dlouhé karanténě, a podpoříte je finančně.
I ekonomové se shodují na tom, že po skončení karantény není dobré bezhlavě utrácet, koupit všechno najednou a snažit se během pár dnů dohnat všechno, co jsme zameškali během karantény. Myslete na to a utrácejte své peníze pokud možno chytře. 

Více na našem facebooku:

https://www.facebook.com/PodpurnaSkupinaProByvaleProstitutky/photos/a.2067967913503422/2366216963678514/?type=3&theater