Jak jsme prožívali vyhlášení zákazu vycházení? Odpověď vás dostane.

26.10.2020

Dnes po vyhlášení nočního zákazu vycházení se opět ukázalo, že v našem spolku stoprocentně funguje demokratická diskuse. A že slovo prostitutek má v našem týmu stejnou váhu jako slovo politických analytiků.
Naše dobrovolnice se dnes ráno ptaly analytiků, kteří komunikují s vládou, jestli bude zákaz vycházení. Bohužel neznaly rozdíl mezi úplným zákazem a tím nočním. Analytici jim sdělili, že nebude, protože odpovídali doslovně na otázku, zda bude úplný zákaz.
Vyšlo najevo, že věděli o možnosti nočního zákazu, ale na to se prostitutky neptaly. Co myslíte, že následovalo ve spolku, kde jsou si všichni rovni? Političtí analytici dostali přednášku od prostitutek, proč jim neřekli všechno. A jestli by příště mohli tu odpověď trochu víc rozvést.
Co z toho vyplývá? Jestli chcete pracovat pro spolek, kde jsou si všichni rovni, staňte se dobrovolnicí Spolku pro ochranu žen.